Výstavy

Výstava Nábytok a bývanie Nitra 2019

V roku 2019 sme predstavili novú expozíciu. Dominantou bol šatník s preskleným vstupom, ktorý očaril najmä ženskú časť návštevníkov. Dvere v obklade aj naďalej zostávajú obľúbeným prvkom doplňujúcim moderný interiér. Preto sme sa zamerali na jednotnú povrchovú úpravu, ale rozdielnu prezentáciu obkladu. Jednu časť tvoril hlaký obklad a tú druhú členený s priznanými drážkami. Ďalším lákadlom boli do obkladu zakompované dvere s pivotovým kovaním. Teší nás, že si našli miesto už u nejedného nášho zákazníka.


Výstava Nábytok a bývanie Nitra 2018

V roku 2018 sme predstavili novú expozíciu, ktorá bola členená tak, aby každá časť mohla vyniknúť samostatne. Zamerali sme sa na prezentáciu dverí v obklade, kde sme sa snažili ukázať rôzne prevedenie povrchovej úpravy. Dyhu sme rozšírili o masívne lamely. Z radu nábytku sme sa rozhodli prezentovať knižnicu, ktorú sme prepojili s obkladom steny a dverami. Nejedného návštevníka zaujala svojím celoplošne podsvieteným chrbátom, ktorého intenzita osvetlenia sa môžete meniť. Doteraz sme sa zameriavali na moderné prevedenie dverí, ale rozhodli sme sa vystaviť aj klasiku v podobe ,,Viedenských dverí,,.


Výstava Nábytok a bývanie Nitra 2016

V roku 2016 sme v spolupráci s ateliérveselý predstavili novú expozíciu. Expozícia bola ladená v duchu jednoduchosti a vzdušnosti, tak aby mohli vyniknúť vystavované dvere. Naopak, pri dverách sme pozornosť venovali rôznorodému ukladaniu dyhy. Dvere v obklade s rôzne rozloženou dyhou zaujali nejedného návštevníka. Samozrejme nemohli chýbať ani vysoké dvere, ktoré majú stále viac obdivovateľov.


Výstava Nábytok a bývanie 2014 Nitra

Pre rok 2014 sme okrem nových typov dverí prišli aj s novou výstavnou expozíciou. Náš stánok bol nominovaný v súťaži o najkrajšiu expozíciu. To znamená v prvej trojke najkrajších stánkov výstavy. Hoci sme nevyhrali, teší nás, že v množstve vystavujúcich firiem sme sa opäť nestratili a zaujali sme nielen bežných návštevníkov výstavy ale aj odbornú porotu.

Ukázali sme sériu celosklenených dverí, nové trendy v dyhovaných dverách, obkladoch stien a po prvý krát sme ukázali dvere vyrobené v spolupráci s popredným slovenským dizajnérom Michalom Staškom, držiteľom Red Dot Design Award a Krištáľového krídla.


Nábytok a bývanie Nitra 2013

Na výstave Nábytok a bývanie Nitra 2013 sme predstavili posuvné dvere so skrytým kovaním. Tento elegantný systém umožňuje inštaláciu posuvných dverí bez akejkoľvek viditeľnej lišty (koľajnice), ktorá je pre mnoho zákazníkov z hľadiska dizajnu neprijateľná.

Ako každý rok, ďalšie exponáty boli skôr zamerané na ukázanie kvality povrchovej úpravy a predvedenie možností typov zárubní, dverí a ich otvárania. Návštevníci nášho stánku mohli vidieť klasické obložkové zárubne, dvere v hliníkovej zapustenej zárubni, obklady stien s dverami v obklade, dvere so zapustenou zárubňou.

Predvádzali sme možnosť otvárania dverí dnu a von pri zachovaní efektu bezfalcových dverí (Tectus a Tectus X) .


Nábytok a bývanie Nitra 2012

Na veľtrhu Nábytok a bývanie Nitra 2012 sme získali ocenenie za najkrajšiu expozíciu výstavy. Expozíciu pre nás navrhol Bc. Veselý Andrej. Toto ocenenie nás teší o to viac, že doposiaľ sme z každej našej účasti na veľtrhu odchádzali s nejakým ocenením a toto je už tretie v poradí.


Nábytok a bývanie Nitra 2011

Výstava Nábytok a bývanie Nitra 2011 nám priniesla ďalšie ocenenie od organizátora veľtrhu za dvere Puzzle.

Na vzrastajúci dopyt po drevených obkladoch stien so zapustenými bezfalcovými dverami sme reagovali vystavením obkladu s dverami s rôznym otváraním – dnu aj von pri zachovaní jednej línie dverí a obkladu.


Nábytok a bývanie Nitra 2010

Na výstave Nábytok a bývanie Nitra 2010 sme predstavili okrem osvedčených typov dverí zdokonalenú povrchovú úpravu dverí vo vysokom lesku.

Predstavili sme lacnejšiu "light" verziu bezfalcových dverí vhodnú pre objekty (penzióny, hotely, administratívne budovy) aj pre zákazníkov, ktorí požadujú kvalitné dvere a sú viac citlivý na cenu. V tomto type dverí je pevne určený typ kovania, skrytých pántov a povrchových úprav.

Najväčším magnetom expozície boli Vejárové dvere za ktoré firma od organizátora výstavy dostala čestné uznanie.


MODDOM 2009

V septembri 2009 sme na výstave MODDOM v Bratislave predstavili dvere 260 cm vysoké vo vysokom lesku a novým typom zárubne, dvere s kazetami z pravej kože a niekoľko nových atraktívnych druhov prírodných dýh.

Vo výbave dverí sa objavujú nové tiché typy zadlabávacích zámkov AGB MEDIANA a magnetické zámky Bonaiti Serratura Magnetica. Ich použitím sa eliminuje kovový zvuk zámku pri zatvorení dverí. Dvere sa zatvoria s jemným a tichým cvaknutím zámku.

Ako prvý výrobca na Slovensku sme predstavili nové dizajny kvalitných kľučiek M&T Design 2009.


MODDOM 2007

V októbri 2007 sa naša spoločnosť zúčastnila výstavy nábytku a bývania MODDOM 2007 v Bratislavskej Inchebe.

Predstavili sme len časť našej produkcie kde si budúci zákazníci mohli na vlastné oči prezrieť akú kvalitu ponúkame a vlastnými rukami ohmatať čo vlastne kvalitné dvere ako kus nábytku znamenajú. Podľa ohlasov si myslíme, že naša expozícia návštevníkov oslovila, mala úspech a rozhodne sa medzi ostatnými výrobcami dverí nestratila.